fbpx

Jarní sousedský blešák se blíží

V pátek 18. 5. od 19:30 se u nás koná další Kino Karas, kde zdarma promítáme snímky z filmového festivalu Jeden svět. Tentokrát se můžete těšit na dokument s názvem Sonita o dívce, která se chce stát slavnou raperkou. Filmový štáb ji začíná sledovat v době, kdy jejími jedinými fanoušky jsou ostatní děti z útulku na okraji Teheránu.

V neděli 20. 5. od 16:00 přivítáme další dětské divadlo. Tentokrát nám zahraje Dřevěné divadlo pohádku Zvířátka a loupežníci.  Představení je pro děti zdarma, dospělí platí 70 Kč. Místa si můžete rezervovat v události na FB stránkách Společenské centrum Karas nebo na mém mailu stastna@zidenice.eu.

V sobotu 26. 5. od 14:00 se Karáskovo náměstí opět promění Jarním Sousedským Blešákem.

Přihlášky pro prodejce jsou k dispozici u nás v centru. Jedinou podmínkou prodeje je, že se osobně dostavíte k nám do centra, vyplníte přihlášku a necháte si ji potvrdit personálem. Na blešáku bude bohatý program pro děti, dospělé i seniory, živá hudba a skvělé občerstvení

V pondělí 28. 5. od 17:00 u nás  budou v tomto školním roce naposledy číst senioři pohádky dětem. Určitě přijďte.

Na sobotu 9. 6. pro vás chystám další velkou akci na Bzzzukotu – Léto na Bzzzukotu. Jde o akci pro celou rodinu s workshopy a spoustou aktivit pro děti, těšit se můžete na kapely Frufru a Carpet Cabinet. Víc se dozvíte v příštím čísle zpravodaje.

 

Jana Šťastná

Koordinátorka SC Karas