Léto na Bzzzukotu

Červen je u nás spíše klidný měsíc, proto už před prázdninami nepořádáme dětské divadlo, čtení seniorů dětem, ani promítání filmů. Přes léto budeme mít jako každý rok otevřeno jen část týdne, prázdninový harmonogram zveřejním v půlce června. Na konci prázdnin se pak můžete těšit na zcela nový harmonogram, takže pokud máte nápady na nové aktivity, které byste u nás rádi našli, napište mi prosím na stastna@zidenice.eu.

V sobotu 09.6.2018 od 14:00 do 22:00 se v  areálu Bzzzukot při ulici Líšeňská odehraje druhý ročník akce Léto na Bzzzukotu, kterou pro Židenice organizuji. Letos na ní bude hrát DJ VINFIELD od 14:00, kapela Fru Fru od 18:00 a od 20:00 se těšte na nadějnou kapelu Carpet Cabinet. Celou akci odmoderuje stand-up komička Adéla Elbel. Během odpoledne je pro vás nachystán bohatý program. Můžete se těšit na závody a hraní s  RC auty, výtvarnou dílnu Karas, ukulele workshopy Pavlíny Wargové, zábavné aktivity DDM Fantázie Židenice, malování na obličej, skákací hrad, parkourové workshopy IN MOTION Academy, skate workshopy Young Blood Skateboard Academy, půjčovnu skateboardů Temple store, exhibice skateboardingu a parkouru a samozřejmě nebudou chybět Žideničtí dobrovolní hasiči.

Občerstvení pro vás nachystá restaurace Dělnický dům, BatBar a  Namaskar a kávu vám uvaří Cafe Biograf. Za deštivého počasí se akce ruší. Pro aktuální info sledujte facebook spolecenskecentrumkaras.

 

Jana Šťastná

Koordinátorka Společenského Centra Karas